IVEK-BIO 2018 Girişimci Başvuruları

26-28 Kasım tarihlerinde Istanbul Osmalı Arşivleri'nde gerçekleştirilecek olan Uluslararası IVEK BIO 2019 Türkiye'nin en büyük biyoteknoloji buluşması olmayı hedeflemektedir. Başvurular sonucunda seçilen startuplar sahnede sunum şansı yakalayacaktır. Sunumlar TUBITAK, Cumhurbaşkanlığı, TITCK, endüstri liderleri ve değerli akademisyenlerin oluşturduğu Juri ile değerlendirilecek, juri tarafından başarılı değerlendirilen startuplar çeşitli ödüller alacaktır.

Ayrıca juri tarafından seçilen bir startup dünyanın en büyük biyoteknoloji bulusması olarak kabul edilen 2019 BIO International Convention'a götürülecektir.

https://convention.bio.org/

Kongreye katılmaları halinde 3. gün birebir görüşmeler ile TITCK (TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU), SEİS (TÜRKİYE SAĞLIK ENDÜSTRİSİ İŞVERENLERİ SENDİKASI), TUSEB (TÜRKİYE SAĞLIK ENSTİTÜLERİ BAŞKANLIĞI) TUBITAK, (Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu) ve CUMHURBAŞKANLIĞI gibi önemli kurumların tüm etkinlik boyunca konrge alanında iletişim masaları olacaktır ve startuplar bire bir görüşme şansı yakalayabileceklerdir.

18 Kasım 2018 tarihine kadar 50 startup'a daha ücretsiz kayıt kontenjanı açılmıştır. Ücretsiz kayıt hakkı için 18 Kasım 2018 tarihine kadar aşağıdaki soruları yanıtlamanızı ve umut.agyuz@ivek.org.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

Türkiye'nin en büyük biyoteknoloji buluşmasında sizleri ve değerli çalışmalarınızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız.

NOT: Seçilen startuplar için sahne sunumları 15'er dk'dır.

oleup bannerlarını ve posterlerini getiren her startup için, startup salonunda sergileyebilecekleri bir alan gösterilecektir.

Tüm sorularınız için umut.agyuz@ivek.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz

BAŞVURU FORMU:

ÖNEMLİ TARİHLER
Bildiri Gönderimi Başlangıç
15 Ağustos 2018
Bildiri Gönderimi Bitiş
12 Kasım 2018
Kongre Tarihleri
26-28 Kasım 2018

Bülten Aboneliği
Newsletter Subscription

Flag Counter